LED ОСВЕТИТЕЛНО ТЯЛО ЗА БАНЯ 8W 4000K IP44 40CM ЧЕРНО VITO ARIEL
Код: 228214
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : ARIEL
- МОЩНОСТ W : 8.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
- МОДЕЛ : ARIEL
- МОЩНОСТ W : 8.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 680 LM
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | ARIEL |
| МОЩНОСТ W | 8.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| МОДЕЛ | ARIEL |
| МОЩНОСТ W | 8.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 680 LM |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА | 40.00 см |
| ШИРИНА | 10.10 см |
| ВИСОЧИНА | 4.40 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 4000K, 25000H ЖИВОТ |
| EAN | 6970233831860 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















