АПЛИК 2ХЕ14 IP44 EGLO PALMERA
Код: 433632
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : PALMERA
- ЦОКЪЛ : E14
- МОЩНОСТ W : 80.0 W
- ЦВЯТ : ХРОМ
Доставка:
| Марка | EGLO |
| МОДЕЛ | PALMERA |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| МОЩНОСТ W | 80.0 W |
| МАТЕРИАЛ | стомана, стъкло опал |
| ДЪЛЖИНА | 46.00 см |
| ЦВЯТ | ХРОМ |
| ТЕГЛО | 1.093 kg |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | А++, А+, A, B, C, D, E |
| EAN | 9002759872199 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























