ОФИС СТОЛ КО35B ЧЕРНО - БЯЛ
Код: 241601
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП : ОФИС СТОЛОВЕ
- МАТЕРИАЛ : ЕКО КОЖА
- ШИРИНА : 640.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1240.00 мм
- МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ : 150.000 kg
Купи на изплащане
от3.86 €
/
7.55лв.
Лихва, такси и ГПР

10х10.22€
/
10х19.99лв.
| МОДЕЛ | КО35B ЧЕРНО - БЯЛ |
| ТИП | ОФИС СТОЛОВЕ |
| МАТЕРИАЛ | ЕКО КОЖА |
| ТИП | ОФИС СТОЛОВЕ |
| ЦВЯТ | ЧЕРНО - БЯЛ |
| ШИРИНА | 640.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1240.00 мм |
| МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ | 150.000 kg |
| Подходящ за Gaming | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | МАСАЖНА ВЪЗГЛАВНИЦА |
| EAN | 5903678593728 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















