ОФИС СТОЛ КАЛИПСО
Код: 226254
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ОФИС СТОЛОВЕ
- МАТЕРИАЛ : ДАМАСКА
- ДЪЛЖИНА : 490.00 мм
- ШИРИНА : 620.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1250.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от5.02 €
/
9.82лв.
Лихва, такси и ГПР

10х13.29€
/
10х25.99лв.
| МОДЕЛ | КАЛИПСО |
| ТИП | ОФИС СТОЛОВЕ |
| МАТЕРИАЛ | ДАМАСКА |
| ТИП | ОФИС СТОЛОВЕ |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ДЪЛЖИНА | 490.00 мм |
| ШИРИНА | 620.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1250.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | МЕХАНИЗЪМ - MULTIBLOCK |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















