ОФИС КОНТЕЙНЕР IRIM OLIVE АРВЕН/ЛАТЕ
Код: 241808
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ЦВЯТ : АРВЕН/ЛАТЕ
- ШИРИНА : 550.00 мм
- ВИСОЧИНА : 600.00 мм
Доставка:
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | OLIVE АРВЕН/ЛАТЕ |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | АРВЕН/ЛАТЕ |
| ШИРИНА | 550.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 600.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 500.00 мм |
| EAN | 3800929061949 |

Български 













