ЦИФРА "1" СЕРЖАНИ
Код: 467889
В наличност
Доставка:
| Марка | СЕРЖАНИ |
| ВИД ОБКОВ ЗА ВРАТИ | ТАБЕЛА |
| ВИСОЧИНА | 45.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | МЕСИНГ |
| ПОКРИТИЕ | НИКЕЛ |
| ЦВЯТ | НИКЕЛ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.024 kg |
| EAN | 3800150082126 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

| Марка | СЕРЖАНИ |
| ВИД ОБКОВ ЗА ВРАТИ | ТАБЕЛА |
| ВИСОЧИНА | 45.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | МЕСИНГ |
| ПОКРИТИЕ | НИКЕЛ |
| ЦВЯТ | НИКЕЛ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.024 kg |
| EAN | 3800150082126 |
