СЮРМЕ 80 MM AMIG 500-80
Код: 122058
В наличност
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | 500-80 |
| ВИД ОБКОВ ЗА ВРАТИ | РЕЗЕ |
| ДИАМЕТЪР MM | 8.00 мм |
| ШИРИНА | 14.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 30.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 80.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ПОКРИТИЕ | АЛУМИНИЙ |
| ЦВЯТ | БРОНЗ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.080 kg |
| EAN | 8413023007727 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












