ПАНТА ЗА ВРАТА AMIG Модел 5007А
Код: 138612
В наличност
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | Модел 5007А |
| ДЕБЕЛИНА | 3.00 мм |
| ШИРИНА | 70.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 100.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ЦВЯТ | НИКЕЛ |
| EAN | 8413023235861 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













