ПАНТА 400 MM AMIG МОД.4200
Код: 114580
В наличност
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | МОД.4200 |
| ВИД ОБКОВ ЗА ВРАТИ | ПАНТА |
| ДЕБЕЛИНА | 4.00 мм |
| ШИРИНА | 35.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 400.00 мм |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 8413023126480 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













