БРАВА МОД. 4000
Код: 140873



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ВИД ЗАКЛЮЧВАНЕ : СЕРВИЗНА КЛЮЧАЛКА
- МЕЖДУЦЕНТРИЕ : 70.00 мм
- ОТСТОЯНИЕ НА ОТВОР ОТ ПЛАНКАТА : 50.00 мм
- ЗА ЛЯВА/ДЯСНА ВРАТА : РЕВЕРСИВНА
Доставка:
Цена: 3.57 €2.67 € / 5.22 лв.
Спести: 25 %
| МОДЕЛ | МОД. 4000 |
| ВИД ОБКОВ ЗА ВРАТИ | БРАВА |
| ВИД ЗАКЛЮЧВАНЕ | СЕРВИЗНА КЛЮЧАЛКА |
| МЕЖДУЦЕНТРИЕ | 70.00 мм |
| ОТСТОЯНИЕ НА ОТВОР ОТ ПЛАНКАТА | 50.00 мм |
| ЗА ЛЯВА/ДЯСНА ВРАТА | РЕВЕРСИВНА |
| БРОЙ ТОЧКИ НА ЗАКЛЮЧВАНЕ | 1 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.500 kg |
| EAN | 8413023080454 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











