БРАВА ANBO 6459B
Код: 483765
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ОСНОВНА ЕЗИКОВА
- ВИД ЗАКЛЮЧВАНЕ : СЕРВИЗНА КЛЮЧАЛКА
- МЕЖДУЦЕНТРИЕ : 70.00 мм
- ОТСТОЯНИЕ НА ОТВОР ОТ ПЛАНКАТА : 50.00 мм
- ЗА ЛЯВА/ДЯСНА ВРАТА : РЕВЕРСИВНА
Доставка:
| Марка | ANBO |
| МОДЕЛ | 6459B |
| ВИД ОБКОВ ЗА ВРАТИ | БРАВА |
| ТИП | ОСНОВНА ЕЗИКОВА |
| ВИД ЗАКЛЮЧВАНЕ | СЕРВИЗНА КЛЮЧАЛКА |
| МЕЖДУЦЕНТРИЕ | 70.00 мм |
| ОТСТОЯНИЕ НА ОТВОР ОТ ПЛАНКАТА | 50.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | САТЕН |
| ЗА ЛЯВА/ДЯСНА ВРАТА | РЕВЕРСИВНА |
| БРОЙ ТОЧКИ НА ЗАКЛЮЧВАНЕ | 1 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.340 kg |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















