АВТОМАТ ЗА ВРАТА FOCUS KD6810
Код: 121813
В наличност
Доставка:
| Марка | FOCUS |
| МОДЕЛ | KD6810 |
| ВИД ОБКОВ ЗА ВРАТИ | АВТОМАТ ЗА ВРАТА |
| МАКС ТЕГЛО НА ВРАТАТА | 60.00 kg |
| МАКС ШИРИНА НА ВРАТАТА | 950.00 мм |
| РАМО НА АВТОМАТА ЗА ВРАТА | СТАНДАРТНО |
| ФУНКЦИЯ BACKCHECK | Не |
| РЕГУЛИРАНЕ СИЛАТА НА ЗАТВАРЯНЕ | Не |
| СИЛА НА ЗАТВАРЯНЕ | EN 3 |
| НАСТРОЙКА ЗА ЗАТВАРЯНЕ НА ЕЗИК | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПОЖАРОУСТ. ВРАТИ | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.300 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












