HAIER ES50V-FE1(EU)
Код: 654799





Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ : 50 L
- ВИСОЧИНА : 75.50 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 53.0 см
- ТИП : МУЛТИПОЗИЦИОНЕН
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW : 2.0 KW
- ОБЕМ : 50 L
- ВИСОЧИНА : 75.50 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 53.0 см
- ТИП : МУЛТИПОЗИЦИОНЕН
- ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ : ЕМАЙЛИРАН
- ТИП НАГРЕВАТЕЛ : СТОМАНА И МОЛИБДЕН
- ГАРАНЦИЯ : 60 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от9.82 €
/
19.21лв.
Лихва, такси и ГПР

10х26.00€
/
10х50.85лв.
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ | ES50V-FE1(EU) |
| ОБЕМ | 50 L |
| ВИСОЧИНА | 75.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 53.0 см |
| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | СТОМАНА И МОЛИБДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| АНОДЕН ТЕСТЕР | Да |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 1262 |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | ES50V-FE1(EU) |
| ОБЕМ | 50 L |
| ВИСОЧИНА | 75.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 53.0 см |
| ТИП | МУЛТИПОЗИЦИОНЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | СТОМАНА И МОЛИБДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | B |
| АНОДЕН ТЕСТЕР | Да |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 1262 |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 6941467354449 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























