ELDOM WVF08039FA-B 3KW
Код: 654843
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ОБЕМ : 80 L
- ВИСОЧИНА : 112.50 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 38.7 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW : 3.0 KW
- ОБЕМ : 80 L
- ВИСОЧИНА : 112.50 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 38.7 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ : ЕМАЙЛИРАН
- ТИП НАГРЕВАТЕЛ : МЕДЕН
- ЗАЩИТА : IP24
- ГАРАНЦИЯ : 60 МЕСЕЦА
Купи на изплащане
от8.03 €
/
15.71лв.
Лихва, такси и ГПР

10х21.26€
/
10х41.58лв.
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ | WVF08039FA-B 3KW |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 112.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 38.7 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | Да |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| АНОДЕН ТЕСТЕР | Да |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 1375 |
| ЗАЩИТА | IP24 |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | WVF08039FA-B 3KW |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 112.50 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 38.7 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | Да |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| АНОДЕН ТЕСТЕР | Да |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 1375 |
| ЗАЩИТА | IP24 |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035780840 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















