БОЙЛЕР TESY GCV 904430 B12 TSR
Код: 651476


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026

В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ : 90 L
- ВИСОЧИНА : 90.40 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 44.0 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW : 3.0 KW
- ОБЕМ : 90 L
- ВИСОЧИНА : 90.40 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 44.0 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ : СТЪКЛОКЕРАМИЧЕН
- ТИП НАГРЕВАТЕЛ : МЕДЕН
- ЗАЩИТА : АНОДНА
- ГАРАНЦИЯ : 60 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от5.91 €
/
11.56лв.
Лихва, такси и ГПР

10х15.65€
/
10х30.61лв.
Цена: 184.06 €156.45 € / 305.99 лв.
Спести: 15 %
| Марка | TESY |
| МОДЕЛ | GCV 904430 B12 TSR |
| ОБЕМ | 90 L |
| ВИСОЧИНА | 90.40 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 44.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | СТЪКЛОКЕРАМИЧЕН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| АНОДЕН ТЕСТЕР | Не |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 2762 |
| СЕРПЕНТИНА | Не |
| ЗАЩИТА | АНОДНА |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | GCV 904430 B12 TSR |
| ОБЕМ | 90 L |
| ВИСОЧИНА | 90.40 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 44.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | СТЪКЛОКЕРАМИЧЕН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 3.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| АНОДЕН ТЕСТЕР | Не |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 2762 |
| СЕРПЕНТИНА | Не |
| ЗАЩИТА | АНОДНА |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800879131006 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















