БОЙЛЕР ELDOM WVF05039F
Код: 244331
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ : 50 L
- ВИСОЧИНА : 76.00 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 39.0 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW : 2.0 KW
- ОБЕМ : 50 L
- ВИСОЧИНА : 76.00 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 39.0 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ : ЕМАЙЛИРАН
- ТИП НАГРЕВАТЕЛ : МЕДЕН
- ЗАЩИТА : 6 СТЕПЕННА
- ГАРАНЦИЯ : 60 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от6.37 €
/
12.46лв.
Лихва, такси и ГПР

10х16.87€
/
10х32.99лв.
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ | WVF05039F |
| ОБЕМ | 50 L |
| ВИСОЧИНА | 76.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 39.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 1403 kWh |
| ЗАЩИТА | 6 СТЕПЕННА |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | WVF05039F |
| ОБЕМ | 50 L |
| ВИСОЧИНА | 76.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 39.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ГОДИШНА ЕНЕРГИЙНА КОНСУМАЦИЯ | 1403 kWh |
| ЗАЩИТА | 6 СТЕПЕННА |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035780376 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















