БОЙЛЕР ATLANTIC EXPERT S 80L/V, 2KW
Код: 228363
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ : 80 L
- ВИСОЧИНА : 82.00 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 44.0 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW : 2.0 KW
- ОБЕМ : 80 L
- ВИСОЧИНА : 82.00 см
- ДИАМЕТЪР СМ : 44.0 см
- ТИП : ВЕРТИКАЛЕН
- ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ : ЕМАЙЛИРАН
- ТИП НАГРЕВАТЕЛ : МЕДЕН
- ЗАЩИТА : АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА
- ГАРАНЦИЯ : 60 МЕСЕЦА
Доставка:
Купи на изплащане
от5.99 €
/
11.72лв.
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ | EXPERT S 80L/V, 2KW |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 82.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 44.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ЗАЩИТА | АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | EXPERT S 80L/V, 2KW |
| ОБЕМ | 80 L |
| ВИСОЧИНА | 82.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 44.0 см |
| ТИП | ВЕРТИКАЛЕН |
| ВИД ВОДОСЪДЪРЖАТЕЛ | ЕМАЙЛИРАН |
| ТИП НАГРЕВАТЕЛ | МЕДЕН |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР | МЕХАНИЧЕН |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ-KW | 2.0 KW |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | C |
| ЗАЩИТА | АНОДНО-МАГНЕЗИЕВА |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3410538513960 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























