НАСТОЛНА ЛАМПА EGLO TOUCH
Код: 433170
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : TOUCH
- МОЩНОСТ W : 60.0 W
- ЦОКЪЛ : E14
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 20 LM
- ЦВЯТ : НИКЕЛ/МАТ
Доставка:
| Марка | EGLO |
| МОДЕЛ | TOUCH |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 20 LM |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА/САТЕНИРАНО СТЪКЛО |
| ВИСОЧИНА | 35.00 см |
| ЦВЯТ | НИКЕЛ/МАТ |
| ТЕГЛО | 1.809 kg |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | А++, А+, A, B, C, D, E |
| EAN | 9002759851040 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























