НАСТОЛНА ЛАМПА EGLO SLIM
Код: 433094
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : SLIM
- МОЩНОСТ W : 60.0 W
- ЦОКЪЛ : E14
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 20 LM
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
| Марка | EGLO |
| МОДЕЛ | SLIM |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 20 LM |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА/СТЪКЛО |
| ВИСОЧИНА | 22.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 0.495 kg |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | А++, А+, A, B, C, D, E |
| EAN | 9002759823054 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















