LED НАСТОЛНА ЛАМПА 5W 260 LM ДАТА/ЧАС/ТЕМПЕРАТУРА БЯЛА RABALUX LIONEL
Код: 132829
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : LIONEL
- МОЩНОСТ W : 5.0 W
- ЦОКЪЛ : LED
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 260 LM
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
| Марка | RABALUX |
| МОДЕЛ | LIONEL |
| МОЩНОСТ W | 5.0 W |
| ЦОКЪЛ | LED |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 260 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 33.50 см |
| ШИРИНА | 7.00 см |
| ВИСОЧИНА | 33.50 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БАТЕРИЯ/ВКЛЮЧВАНЕ С ДОКОСВАНЕ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5998250335162 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















