LED НАСТОЛНА ЛАМПА 3W 4000K 230LM БЯЛА VIVALUX FRIDA
Код: 242866
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : FRIDA
- МОЩНОСТ W : 3.0 W
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 230 LM
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 54 IP
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | FRIDA |
| МОЩНОСТ W | 3.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 230 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 54 IP |
| ШИРИНА | 11.50 см |
| ВИСОЧИНА | 36.50 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800234852126 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















