ЦИРКУЛЯР ЗА МЕТАЛ EINHELL TC-MC355/1
Код: 230972
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 2200 W
- ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА : 355 мм
- ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА : 125 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от5.89 €
/
11.52лв.
| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | TC-MC355/1 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2200 W |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР НА ДИСКА | 355 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 4200 |
| ДЪЛБ. НА РЯЗАНЕ ПРИ 90 ГРАДУСА | 125 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 13.910 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4006825662719 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




































