ОГРАДНА МРЕЖА 2.0X25M 6212
Код: 149998
В наличност
Кратко описание
- ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ : МРЕЖА
- ВИСОЧИНА : 200.00 см
- ДЪЛЖИНА : 2500.00 см
- ПОКРИТИЕ : ЦИНК
Доставка:
| МОДЕЛ | 6212 |
| ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ | МРЕЖА |
| ВИСОЧИНА | 200.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 2500.00 см |
| РАЗМЕР НА ОТВОРА | 5.5X7.5CM |
| ПРОФИЛ | Ф1.6MM |
| ПОКРИТИЕ | ЦИНК |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ТЕГЛО | 25.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800234400488 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















