ОГРАДНА МРЕЖА QUADRA 10
Идеален за балкони, тъй като е завършена с гладки ръбове от двете страни, за да предотврати падането на предмети и преминаването на животни.

Български 
| Марка | TENAX |
| МОДЕЛ | QUADRA 10 |
| ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ | МРЕЖА |
| ВИСОЧИНА | 100.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 500.00 см |
| РАЗМЕР НА ОТВОРА | 0.9 X 0.9 |
| ПОКРИТИЕ | PVC |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ТЕГЛО | 0.920 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗЕЛЕН ЦВЯТ |
| EAN | 8002929000453 |