МОТОРНА БЕНЗИНОВА КОСА STIHL FS 56 27.0 см3, 1.10 КС, ШИРИНА НА КОСЕНЕ С КОРДА 42.00 см, ШИРИНА НА КОСЕНЕ С НОЖ 25.00 см
Код: 231205
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ ДВИГАТЕЛ : 27.0 см3
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ : 1.10 КС
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ С КОРДА : 42.00 см
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ С НОЖ : 25.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от12.43 €
/
24.31лв.
Лихва, такси и ГПР

10х32.90€
/
10х64.35лв.
| Марка | STIHL |
| МОДЕЛ | FS 56 |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 27.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 1.10 КС |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ С КОРДА | 42.00 см |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ С НОЖ | 25.00 см |
| НЕТНО ТЕГЛО | 5.100 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ ФИЗИЧЕСКO ЛИЦE | 24 МЕСЕЦА |
| ГАРАНЦИЯ ЮРИДИЧЕСКO ЛИЦE | 12 МЕСЕЦА |
| EAN | 795711410223 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















