Надежден помощник във всяка градина
Моторната бензинова коса Denzel DT-52 е предназначена за косене на трева и рязане на храсти, включително и на трудно достъпни места. Това го превръща в надежден помощник за вашата градина.

Български 
| Марка | DENZEL |
| МОДЕЛ | DT-52 |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 52.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 2.00 КС |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ С КОРДА | 42.00 см |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ С НОЖ | 25.50 см |
| НЕТНО ТЕГЛО | 8.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4044996167992 |