Мощна самоходна косачка за обработка на големи площи
Моторната самоходна косачка Hyundai HYM 56 SP е оборудвана с мощен 175.0 см3 четиритактов двигател благодарение на който,е подходяща за поддръжка на средно големи и големи площи.

Български 

| Марка | HYUNDAI |
| МОДЕЛ | HYM 56 SP |
| ТИП ДВИГАТЕЛ | 4-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 175.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 3.75 КС |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 55.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 25 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 85 мм |
| ОБЕМ НА КОША | 70 L |
| САМОХОДНА ФУНКЦИЯ | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 610696780072 |