МОТОРНА КОСАЧКА HUSQVARNA LC151 166.0 см3, 3.62 КС, ШИРИНА НА КОСЕНЕ 51.00 см
Код: 226420
В наличност
Кратко описание
- ОБЕМ ДВИГАТЕЛ : 166.0 см3
- НОМИНАЛНА МОЩНОСТ : 3.62 КС
- ШИРИНА НА КОСЕНЕ : 51.00 см
- ОБЕМ НА КОША : 65 L
Доставка:
Купи на изплащане
от18.13 €
/
35.46лв.
Лихва, такси и ГПР

10х47.99€
/
10х93.86лв.
| Марка | HUSQVARNA |
| МОДЕЛ | LC151 |
| ТИП ДВИГАТЕЛ | 4-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 166.0 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 3.62 КС |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2700 W |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 51.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 25 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 75 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ | 1000 m² |
| САМОХОДНА ФУНКЦИЯ | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 30.300 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7392930544505 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















