SAMSUNG GALAXY A16 A165 BLACK 6.70 ", 128 GB, RAM 4 GB, 50+5+2 MP
Код: 505529

В наличност
Кратко описание
- РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH : 6.70 "
- ВГРАДЕНА ПАМЕТ : 128 GB
- DUAL SIM
- BLUETOOTH
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 5000 mAh
Доставка:
Купи на изплащане
от5.02 €
/
9.82лв.
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ | GALAXY A16 A165 BLACK |
| ПРОЦЕСОР | Mediatek Helio G99 |
| ТИП | СМАРТФОН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 6.70 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ | 17.02 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | Super AMOLED, 90 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 1080x2340 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 128 GB |
| RAM | 4 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ | 105 GB |
| ЗАДНА КАМЕРА | Тройна |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ | 50+5+2 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ | 13 MP |
| АВТО ФОКУС | Да |
| СВЕТКАВИЦА | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС | Да |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | ANDROID |
| ВЕРСИЯ | 14 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | 2.2 GHz Dual + 2 GHz Hexa Core |
| DUAL SIM | Да |
| ТИП SIM КАРТА | NANO |
| GPS | Да |
| A-GPS SUPPORT | Да |
| BLUETOOTH | Да |
| WLAN | Да |
| NFC | Да |
| 3G | Да |
| 4G | Да |
| 5G | Не |
| MP3 | Да |
| FM РАДИО | Не |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ | IP54 |
| ТЕГЛО | 200 g |
| РАЗМЕР | 164.4X77.9X7.9 MM |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 5000 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК | Да |
| ИНТЕРФЕЙС | USB TYPE-C |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДРУГИ | БЕЗ 220V АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ | B |
| ЦВЯТ | BLACK |
| EAN | 8806095822334 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















