NOKIA 105 2024 BLACK 2.00 "
Код: 506341

В наличност
Кратко описание
- РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH : 2.00 "
- ВГРАДЕНА ПАМЕТ : 4 MB
- DUAL SIM
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 1000 mAh
Доставка:
| Марка | NOKIA |
| МОДЕЛ | 105 2024 BLACK |
| ПРОЦЕСОР | Не |
| ТИП | МОБИЛЕН ТЕЛЕФОН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 2.00 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ | 5.08 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | TFT |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 120 x 160 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 4 MB |
| RAM | 4 MB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ | Не |
| АВТО ФОКУС | Не |
| СВЕТКАВИЦА | Не |
| ВИДЕО ЗАПИС | Не |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ | Не |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | RTOS |
| ВЕРСИЯ | S30+ |
| DUAL SIM | Да |
| ТИП SIM КАРТА | СТАНДАРТНА |
| GPS | Не |
| A-GPS SUPPORT | Не |
| BLUETOOTH | Не |
| WLAN | Не |
| NFC | Не |
| 3G | Не |
| 4G | Не |
| 5G | Не |
| MP3 | Да |
| FM РАДИО | Да |
| ИГРИ | Да |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ | IP54 |
| ТЕГЛО | 77,5 g |
| РАЗМЕР | 115.5X49.5X14 MM |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 1000 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК | Не |
| ИНТЕРФЕЙС | USB TYPE-C |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДРУГИ | БЕЗ 220V АДАПТОР В КОМПЛЕКТА |
| ЦВЯТ | BLACK |
| EAN | 6438409099037 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















