MYPHONE HAMMER CONSTRUCTION 2 6.58 ", 256 GB, RAM 8 GB, 108+8 MP, 5G
Код: 505751

Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH : 6.58 "
- ВГРАДЕНА ПАМЕТ : 256 GB
- DUAL SIM
- BLUETOOTH
- КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА : 6500 mAh
Купи на изплащане
от22.48 €
/
43.97лв.
Лихва, такси и ГПР

10х59.50€
/
10х116.37лв.
| Марка | MYPHONE |
| МОДЕЛ | HAMMER CONSTRUCTION 2 |
| ПРОЦЕСОР | Mediatek Dimensity 6300 |
| ТИП | СМАРТФОН |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 6.58 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ | 16.71 см |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ДИСПЛЕЯ | IPS, 120 Hz |
| РЕЗОЛЮЦИЯ | 1080x2408 |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| СВОБОДНА ПАМЕТ | 240 GB |
| ЗАДНА КАМЕРА | Двойна |
| ЗАДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ | 108+8 MP |
| ПРЕДНА КАМЕРА | Единична |
| ПРЕДНА КАМЕРА РЕЗОЛЮЦИЯ | 32 MP |
| АВТО ФОКУС | Да |
| СВЕТКАВИЦА | Да |
| ВИДЕО ЗАПИС | Да |
| ВИДЕО ВЪЗПРОИЗВЕЖДАНЕ | Да |
| ОПЕРАЦИОННА СИСТЕМА | ANDROID |
| ВЕРСИЯ | 14 |
| ЧЕСТОТА НА ПРОЦЕСОРА | 2.4 GHz Dual+2 GHz Hexa-Core |
| DUAL SIM | Да |
| ТИП SIM КАРТА | NANO+eSIM |
| GPS | Да |
| A-GPS SUPPORT | Да |
| BLUETOOTH | Да |
| WLAN | Да |
| NFC | Да |
| 3G | Да |
| 4G | Да |
| 5G | Да |
| MP3 | Да |
| FM РАДИО | Не |
| КЛАС ПРАХО И ВОДОУСТОЙЧИВОСТ | IP69 |
| ТЕГЛО | 300.5 g |
| РАЗМЕР | 172X80.6X13.6 MM |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Po |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 6500 mAh |
| СЕНЗОР ЗА ПРЪСТОВ ОТПЕЧАТЪК | Да |
| ИНТЕРФЕЙС | USB TYPE-C |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ДРУГИ | ТЕРМАЛНА КАМЕРА |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ | A |
| ЦВЯТ | ORANGE |
| ПРОДУКТОВ НОМЕР | HS2404_HS2404E |
| EAN | 5902983628842 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















