КУХНЕНСКА МЕЛНИЦА ЗА ОТПАДЪЦИ PYRAMIS CLASSICS 375W 2600R/MIN/
Код: 454560
В наличност
Кратко описание
- ОБОРОТИ / МИН : 2600 об/min
- МОЩНОСТ : 375 W
- ВИСОЧИНА : 356.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от5.70 €
/
11.15лв.
| Марка | PYRAMIS |
| МОДЕЛ | CLASSICS 375W 2600R/MIN/ |
| МАТЕРИАЛ | PVC/МЕТАЛ |
| ЗА МИВКИ СЪС СИФОН | 90 мм |
| ОБОРОТИ / МИН | 2600 об/min |
| ПНЕВМАТИЧЕН БУТОН | Не |
| МОЩНОСТ | 375 W |
| ВИСОЧИНА | 356.00 мм |
| ДИАМЕТЪР MM | 180.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ БУТОН В КОМПЛЕКТА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 5201217173012 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












