СТЪПКА ЗА МЕБЕЛИ 2 БР. X-IT
Код: 460063
В наличност
Кратко описание
- СЕЧЕНИЕ : КРЪГ
- ШИРИНА : 50.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 17.00 мм
Доставка:
| Марка | X-IT |
| СЕЧЕНИЕ | КРЪГ |
| ШИРИНА | 50.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 17.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| С РЕГУЛИРАЩ ВИНТ | Да |
| С ПЛАНКА | Не |
| С КОЛЕЛЦЕ | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.050 kg |
| EAN | 3800157701204 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











