МЕБЕЛЕН КРАК X-IT
Код: 460050


Офертата е валидна от 18.05.2026 до 26.05.2026
В наличност
Кратко описание
- СЕЧЕНИЕ : КВАДРАТ
- ШИРИНА : 40.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 100.00 мм
Доставка:
Цена: 3.73 €2.98 € / 5.83 лв.
Спести: 20 %
| Марка | X-IT |
| СЕЧЕНИЕ | КВАДРАТ |
| ШИРИНА | 40.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 100.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | МАТХРОМ |
| С РЕГУЛИРАЩ ВИНТ | Да |
| С ПЛАНКА | Да |
| С КОЛЕЛЦЕ | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.118 kg |
| EAN | 3800157701075 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











