МЕБЕЛЕН КРАК РЕГУЛИРАЩ X-IT
Код: 460043


Офертата е валидна от 18.05.2026 до 26.05.2026
В наличност
Кратко описание
- СЕЧЕНИЕ : КРЪГ
- ШИРИНА : 42.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 50.00 мм
Доставка:
Цена: 2.55 €2.04 € / 3.99 лв.
Спести: 20 %
| Марка | X-IT |
| СЕЧЕНИЕ | КРЪГ |
| ШИРИНА | 42.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 50.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | МАТХРОМ |
| С РЕГУЛИРАЩ ВИНТ | Да |
| С ПЛАНКА | Да |
| С КОЛЕЛЦЕ | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.081 kg |
| EAN | 3800157701006 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











