МЕБЕЛЕН КРАК КОНУС X-IT
Код: 460037
В наличност
Кратко описание
- СЕЧЕНИЕ : КРЪГ
- ШИРИНА : 43.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 50.00 мм
Доставка:
| Марка | X-IT |
| СЕЧЕНИЕ | КРЪГ |
| ШИРИНА | 43.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 50.00 мм |
| ПОКРИТИЕ | МАТХРОМ |
| С РЕГУЛИРАЩ ВИНТ | Да |
| С ПЛАНКА | Да |
| С КОЛЕЛЦЕ | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.055 kg |
| EAN | 3800157700948 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











