МЕБЕЛНО КОЛЕЛО X-IT 551
Код: 460108
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР MM : 50.00 мм
- ВИСОЧИНА : 68.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 40.00 kg
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 551 |
| ДИАМЕТЪР MM | 50.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 68.00 мм |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 40.00 kg |
| СЪС СПИРАЧКА | Не |
| СВЪРЗВАЩ ЕЛЕМЕНТ | ПЛАНКА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.098 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПОДСИЛЕНО, СИВО |
| EAN | 3800157701655 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











