МЕБЕЛНО КОЛЕЛО X-IT 321
Код: 460110
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР MM : 50.00 мм
- ВИСОЧИНА : 68.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 38.00 kg
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 321 |
| ДИАМЕТЪР MM | 50.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 68.00 мм |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 38.00 kg |
| СЪС СПИРАЧКА | Не |
| СВЪРЗВАЩ ЕЛЕМЕНТ | ПЛАНКА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.125 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С ЕДИНИЧЕН ЛАГЕР |
| EAN | 3800157701679 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











