МЕБЕЛНО КОЛЕЛО X-IT 206
Код: 460113
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР MM : 40.00 мм
- ВИСОЧИНА : 53.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 38.00 kg
Доставка:
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 206 |
| ДИАМЕТЪР MM | 40.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 53.00 мм |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 38.00 kg |
| СЪС СПИРАЧКА | Не |
| СВЪРЗВАЩ ЕЛЕМЕНТ | ПЛАНКА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.143 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С ДВОЕН ЛАГЕР |
| EAN | 3800157701709 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











