МЕБЕЛНО КОЛЕЛО AMIG МОД.701
Код: 441440
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР MM : 50.00 мм
- ВИСОЧИНА : 71.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 40.00 kg
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | МОД.701 |
| ДИАМЕТЪР MM | 50.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 71.00 мм |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 40.00 kg |
| СЪС СПИРАЧКА | Не |
| СВЪРЗВАЩ ЕЛЕМЕНТ | ПЛАНКА |
| EAN | 8430850752286 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












