МЕБЕЛНО КОЛЕЛО AMIG МОД.300
Код: 441467
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР MM : 50.00 мм
- ВИСОЧИНА : 65.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 30.00 kg
Доставка:
| Марка | AMIG |
| МОДЕЛ | МОД.300 |
| ДИАМЕТЪР MM | 50.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 65.00 мм |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 30.00 kg |
| СЪС СПИРАЧКА | Не |
| СВЪРЗВАЩ ЕЛЕМЕНТ | ПЛАНКА |
| EAN | 8430850750916 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












