ХОДОВО КОЛЕЛО ВЪРТЯЩО BS ROLLEN L420.B55.126
Код: 447328
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР MM : 125.00 мм
- ВИСОЧИНА : 155.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 100.00 kg
Доставка:
| Марка | BS ROLLEN |
| МОДЕЛ | L420.B55.126 |
| ДИАМЕТЪР MM | 125.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 155.00 мм |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 100.00 kg |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| СЪС СПИРАЧКА | Да |
| СВЪРЗВАЩ ЕЛЕМЕНТ | ПЛАНКА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.480 kg |
| EAN | 4021885058319 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












