ХОДОВО КОЛЕЛО ВЪРТЯЩО BS ROLLEN L400.B55.126
Код: 447318
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР MM : 125.00 мм
- ВИСОЧИНА : 155.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 100.00 kg
Доставка:
| Марка | BS ROLLEN |
| МОДЕЛ | L400.B55.126 |
| ДИАМЕТЪР MM | 125.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 155.00 мм |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 100.00 kg |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| СЪС СПИРАЧКА | Не |
| СВЪРЗВАЩ ЕЛЕМЕНТ | ПЛАНКА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.110 kg |
| EAN | 4021885058210 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












