ХОДОВО КОЛЕЛО ВЪРТЯЩО BS ROLLEN A235.A80.080
Код: 118155
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР MM : 80.00 мм
- ВИСОЧИНА : 99.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 45.00 kg
Доставка:
| Марка | BS ROLLEN |
| МОДЕЛ | A235.A80.080 |
| ДИАМЕТЪР MM | 80.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 99.00 мм |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 45.00 kg |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА И СИВА ГУМА |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАН |
| СЪС СПИРАЧКА | Да |
| СВЪРЗВАЩ ЕЛЕМЕНТ | ОТВОР ЗА БОЛТ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.220 kg |
| EAN | 9996513000006 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












