ХОДОВО КОЛЕЛО ВЪРТЯЩО BS ROLLEN A230.A80.050
Код: 118152
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР MM : 50.00 мм
- ВИСОЧИНА : 67.50 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 35.00 kg
Доставка:
| Марка | BS ROLLEN |
| МОДЕЛ | A230.A80.050 |
| ДИАМЕТЪР MM | 50.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 67.50 мм |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 35.00 kg |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА И СИВА ГУМА |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАН |
| СЪС СПИРАЧКА | Не |
| СВЪРЗВАЩ ЕЛЕМЕНТ | ОТВОР ЗА БОЛТ |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.180 kg |
| EAN | 9018048000006 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












