ХОДОВО КОЛЕЛО СВОБОДНО TELLURE ROTA
Код: 118160
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР MM : 175.00 мм
- ВИСОЧИНА : 175.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 100.00 kg
Доставка:
| Марка | TELLURE ROTA |
| ДИАМЕТЪР MM | 175.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 175.00 мм |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 100.00 kg |
| МАТЕРИАЛ | ПП ДЖАНТА И ЧЕРНА TЕРМОПЛАСТИЧ |
| СЪС СПИРАЧКА | Не |
| СВЪРЗВАЩ ЕЛЕМЕНТ | С ОТВОР |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.470 kg |
| EAN | 8007554045060 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












