ХОДОВО КОЛЕЛО СВОБОДНО ПНЕВМАТИЧНО BS ROLLEN C90.404
Код: 447334
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР MM : 400.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 300.00 kg
Доставка:
| Марка | BS ROLLEN |
| МОДЕЛ | C90.404 |
| ДИАМЕТЪР MM | 400.00 мм |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 300.00 kg |
| СЪС СПИРАЧКА | Не |
| СВЪРЗВАЩ ЕЛЕМЕНТ | С ОТВОР |
| НЕТНО ТЕГЛО | 2.400 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДИАМЕТЪР НА ОСТА 20 MM |
| EAN | 4021885009847 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












