ХОДОВО КОЛЕЛО СТАЦИОНАРНО BS ROLLEN L410.B55.081
Код: 447321
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР MM : 80.00 мм
- ВИСОЧИНА : 105.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 50.00 kg
Доставка:
| Марка | BS ROLLEN |
| МОДЕЛ | L410.B55.081 |
| ДИАМЕТЪР MM | 80.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 105.00 мм |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 50.00 kg |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАНА |
| СЪС СПИРАЧКА | Не |
| СВЪРЗВАЩ ЕЛЕМЕНТ | ПЛАНКА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.520 kg |
| EAN | 4021885058241 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












