ХОДОВО КОЛЕЛО СТАЦИОНАРНО BS ROLLEN A210.A80.080
Код: 118149
В наличност
Кратко описание
- ДИАМЕТЪР MM : 80.00 мм
- ВИСОЧИНА : 99.00 мм
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 50.00 kg
Доставка:
| Марка | BS ROLLEN |
| МОДЕЛ | A210.A80.080 |
| ДИАМЕТЪР MM | 80.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 99.00 мм |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 50.00 kg |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА И СИВА ГУМА |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАН |
| СЪС СПИРАЧКА | Не |
| СВЪРЗВАЩ ЕЛЕМЕНТ | ПЛАНКА |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.160 kg |
| EAN | 4021885040093 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












