МЕБЕЛНА ДРЪЖКА X-IT 186
Код: 459969


Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ДРЪЖКА
- ШИРИНА : 10.00 мм
- ВИСОЧИНА : 25.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 155.00 мм
- РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ : 128 мм
Доставка:
Цена: 3.06 €1.53 € / 2.99 лв.
Спести: 50 %
| Марка | X-IT |
| МОДЕЛ | 186 |
| ТИП | ДРЪЖКА |
| ШИРИНА | 10.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 25.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 155.00 мм |
| РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ БОЛТОВЕТЕ | 128 мм |
| ПОКРИТИЕ | ИНОКС |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.095 kg |
| EAN | 3800157700269 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










